2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 10:44

Kasjer-sprzedawca/Касир-продавец/Warszawa

Wynagrodzenie

6 350 - 7 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Kasjer-sprzedawca ( TYLKO DZIEWCZYNY)

Jesteśmy FOOD MARKETEM „Kitchen in Box” w Warszawie.

Poszukuję energicznej ,sumiennej oraz punktualnej osoby do pracy w sklepie

Twoje codzienne zadania:

-przejmowanie dostaw

-wykładanie towaru

-doradzanie klientom

-obsługa kasy

-dbanie o porządek i czystość sklepu

Wymagania:

-otwartość na kontakt z klientem

-komunikatywna znajomość języka polskiego (A2-B2)

-komunikatywna znajomość języka ukraińskiego(A2-B2)

Oferujemy:

-6350-7750 brutto

  • tak że zapraszamy studentów *)

- umowa zlecenie

-18-22 zmiany w miesiącu (niedziela jest zawsze dniem wolnym)

Codziennie obiad za darmo + Rabat dla pracowników Praca w godz 9-20 9-21 zależy od sklepu

Warszawa

www.instagram.com/kitchen_in_box?igshid=MzMyNGUyNmU2YQ==

foodmarketkb.com

M.Kasprzaka 29 (Wola) – 9:00-21:00 Podskarbińska 21 (Praga-Południe) – 9:00-21:00 Al.Jerozolimskie 148 (Atrium Reduta) – 10:00-21:00 Sarmacka 4 (Wilanów) – 9:00-21:00 Solec 81B (Arkada) – 9:00-20:00 Dereniowa 2a (Ursynów) – 9:00-21:00 Habicha 24 (Ursus) – 9:00-21:00 Powązkowska 42 (Żoliborz) - 9.00-21.00

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 871338498