2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Żoliborz
Dodane 16 maja 2024

Kasjer-sprzedawca w sklepie Żabka, ul. Gwiaździsta

Wynagrodzenie

4 800 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przyjmę do pracy na stanowisko - Kasjer/Sprzedawca w sklepie spożywczym Żabka, który zlokalizowany jest w Warszawie przy ulicy Gwiaździstej.

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie

  • Stawka godzinowa – 21 - 23zł na rękę. (27.70zł brutto)

  • Dodatkowe premie za wyniki

  • Pełne szkolenie

  • Rejestracja w serwisie „Sprzedawca Pro” (za zebrane punkty pracownik może otrzymać bony zakupowe)

Wymagania:

  • Dostępność w systemie zmianowym (6-15 lub 13-22)

  • Punktualność

  • Pełnoletniość

  • Komunikatywność

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Obowiązki:

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami sieci Żabka

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Dbanie o czystość sklepu

  • Wykładanie asortymentu

Chętne osoby proszę o przesłanie CV przez OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 918828835