2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Oborniki
Dodane 23 maja 2024

Kasjer-Sprzedawca w sklepie spożywczym - 0,5 etatu

Lokalizacja

Oborniki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PHU S.K.W Sklep spożywczo-monopolowy

Poszukuje osoby na stanowisko:

Kasjer-sprzedawca/Pracownik sklepu

Miejsce pracy: Oborniki, ul. Leszczynowa 2

Wymiar etatu: 0,5 etatu

Opis stanowiska:

·       obsługa Klientów na sali sprzedaży,

·       obsługa kasy fiskalnej i lottomatu,

·       dbałość o ekspozycję towarów i estetyczny wygląd sklepu,

·       przyjmowanie dostaw towarów,

·       dbałość o dostępność produktów na sali sprzedaży,

·       prace porządkowe.

Wymagania:

·       zorientowanie na kontakt z klientami,

·       dyspozycyjność związana z pracą w systemie dwu-zmianowym oraz

w soboty,

·       wykształcenie minimum zawodowe,

·       komunikatywność,

·       odpowiedzialność,

·       uczciwość,

·       rzetelność,

·       doświadczenie na podobnym stanowisku stanowi dodatkowy atut.

Oferujemy:

·       atrakcyjne wynagrodzenie,

·       elastyczne warunki zatrudnienia,

·       elastyczny czas pracy,

·       stabilność zatrudnienia/ umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 60*******09, bądź składanie CV w siedzibie sklepu przy ulicy Leszczynowej 2 w Obornikach.

Lokalizacja

Oborniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Oborniki
ID: 920479893