2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wielka Wieś
Dodane 12 kwietnia 2024

Kasjer-sprzedawca w sklepie sieci Lewiatan

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wielka Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep ogólnospożywczy Lewiatan przyjmie do pracy na stanowisko kasjer-sprzedawca.

Miejsce pracy: Wielka Wieś k. Krakowa, przy DK94, dojazd autobusem MPK 310.

Zakres obowiązków kasjer- sprzedawca:

  • wykładanie towaru na półki;
  • obsługa stanowiska kasowego
  • dbanie o porządek i czystość w sklepie
  • bieżąca obsługa klientów

Warunki zatrudnienia:

umowa o pracę, możliwość pracy na pełny etat lub w niepełnym wymiarze godzin,

Od kandydatów oczekujemy:

  • badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepid)
  • mile widziane doświadczenie jako kasjer-sprzedawca w sklepie spożywczym lub na podobnym stanowisku
  • chęci do pracy, pozytywnego nastawienia i uśmiechu :)

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 50*******37 lub 50*******93

Lokalizacja

Wielka Wieś,

Małopolskie

Małopolskie, Wielka Wieś
ID: 635769886