2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Radomsko
Dodane 21 maja 2024

Kasjer/sprzedawca w Sklepie Mrówka Radomsko

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dołącz do drużyny Marketu Budowlanego Mrówka! Szukasz pracy, która daje satysfakcję i możliwość rozwoju? Market Budowlany Mrówka, lider w branży budowlanej, poszukuje pełnego energii i zaangażowania kasjera, który dołączy do naszego zespołu i wspólnie z nami będzie kreować wyjątkowe doświadczenia zakupowe w dziale dom i ogród!

Dlaczego warto z nami pracować?

Jesteśmy zespołem z pasją do budownictwa i zaangażowaniem w najwyższe standardy obsługi klienta. Nie jesteśmy zwykłym sklepem – jesteśmy inspiracją dla wszystkich, którzy marzą o pięknych wnętrzach i ogrodach. Nasza oferta to bogactwo materiałów budowlanych, narzędzi, mebli ogrodowych i dekoracji, które pomagają naszym klientom tworzyć wymarzone przestrzenie.

Jeżeli chcesz dzielić się swoją wiedzą i entuzjazmem z klientami, praca na stanowisku kasjera w naszym markecie jest dla Ciebie!

Twoje główne zadania:

  • Obsługa kasy fiskalnej i realizacja transakcji sprzedaży.

  • Zapewnienie klientom pozytywnych doświadczeń zakupowych.

  • Doradztwo i pomoc klientom w wyborze produktów z działu dom i ogród.

  • Dbanie o estetyczny i przyjazny wygląd stanowiska pracy.

  • Współpraca z zespołem w celu utrzymania wysokich standardów obsługi klienta.

Czego oczekujemy:

  • Pozytywnego nastawienia i gotowości do pomocy klientom.

  • Umiejętności obsługi kasy fiskalnej.

  • Kreatywności i umiejętności doradzania klientom w zakresie produktów domowych i ogrodowych.

  • Pasji do branży budowlanej oraz aranżacji wnętrz i ogrodów.

  • Umiejętności pracy w dynamicznym środowisku i dobrej organizacji czasu pracy.

Co oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy pełne pozytywnej energii.

  • Wspierający zespół, gotowy do pomocy w każdej sytuacji.

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Profesjonalne szkolenia w zakresie obsługi kasowej i produktowej.

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z solidną pozycją na rynku.

Czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do nas i pomóż tworzyć niezapomniane doświadczenia zakupowe w Markecie Budowlanym Mrówka. Aplikuj już dziś!Przygotuj się na rewolucję w świecie handlu detalicznego!

Market Budowlany Mrówka, czołowy gracz w branży budowlanej, poszukuje entuzjastycznego i energicznego kasjera/sprzedawcy który pomoże nam dostarczyć niesamowite doświadczenia zakupowe klientom w dziale dom i ogród.

Co czyni nas wyjątkowymi? Odpowiedź jest prosta: nasza pasja do budownictwa i zaangażowanie w zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta. Jesteśmy nie tylko sklepem, ale prawdziwym źródłem inspiracji dla wszystkich miłośników domowych aranżacji i ogrodowych projektów. Nasz asortyment to prawdziwa skarbnica materiałów budowlanych, narzędzi, mebli ogrodowych i dodatków, które pozwolą naszym klientom stworzyć swoje wymarzone przestrzenie.

Jeśli masz chęć dzielenia się swoją pasją, wiedzą i entuzjazmem z naszymi klientami, to praca na stanowisku kasjera/sprzedawca w naszym Markecie budowlanym Mrówka jest dla Ciebie!

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 861679816