2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Warszawa
  7. Zarządzanie sklepem - Mokotów
Dodane 17 kwietnia 2024

KASJER – SPRZEDAWCA w sklepie Carrefour Express, Służew nad Dolinką

Wynagrodzenie

28,50 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z planowanym otwarciem sklepu Carrefour Express, Służew nad Dolinką ul. Noskowskiego 2, poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisko:

KASJER – SPRZEDAWCA - (wynagrodzenie podstawowe 28,5- 30 PLN/h brutto)

Zakres obowiązków

  • Obsługa klientów sklepu

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • Wykładanie towarów, dbanie o ich ekspozycję, kontrola dat ważności

  • Przyjmowanie dostaw

  • Dbanie o czystość i estetyczny wygląd sklepu

  • Wykonywanie innych podstawowych prac związanych z codziennym funkcjonowaniem placówki

Cenimy zaangażowanie, uprzejmość i chęć do pracy, w zamian oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia dopasowane do Twoich potrzeb

  • PREMIE, DODATKI POZAPŁACOWE, o których opowiemy Ci na spotkaniu

  • Możliwość wyrobienia nadgodzin

  • Przyjazna atmosferę w pracy… pomóż nam ją zbudować

Jeżeli jesteś zainteresowana/y to zapraszam do kontaktu w wiadomości OLX, telefonicznie lub wiadomości email

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912549671