2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 05 czerwca 2024

Kasjer/sprzedawca w restauracji, bez doświadczenia, studenci,od28netto

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Filthy Fried Food zlokalizowane na ulicy Brackiej i Węgłowej poszukuje osób do zespołu na stanowisko sprzedawcy/kasjera ;)

Poszukujemy do teamu STUDENTÓW oraz tegorocznych maturzystów. Praca głównie w weekendy pt-nd, ale będzie opcja na zmiany w tygodniu na naszych foodtruckach. Każdego przyjmiemy z otwartymi rękami, doświadczenie bardzo mile widziane, ale nie konieczne- wszystkiego Cię nauczymy.

Szkolenie i praca od zaraz ;)

Szukamy osób które chcą sobie dorobić, około 80-110 h w miesiącu jak i też potrzebujacych więcej godzin (ale wtedy trzeba by się zgłaszać na dodatkowe zmiany na foodtruckach).

Oferujemy:

-wynagrodzenie od 28zł na rękę, na foodtruckach od 30zł na rękę, od lipca 29zł

-elastyczny grafik dostosowany do zajęć

-prace w fajnym, otwartym teamie

-początkowo umowa zlecenie, po dłuższej współpracy możliwość przejścia na umowę o pracę

-posiłek pracowniczy

-szkolenia z obsługi systemu POS, z zakresu wiedzy o sprzedawanym produkcie i piwku

-karta multisport

Wymagania i obowiązki:

-język angielski w stopniu komunikatywnym!

-aktywna sprzedaż jedzenia i napojów

-punktualność i zaangażowanie

-kontrolowanie czystości na barze, sali i ogródku

-otwartość w kontaktach z gośćmi

-wydawanie zamówień

Godziny pracy:

-poniedziałek- wtorek od 12 do 21.00/21.30

-środa - niedziela od 12 do 23.00/23.30

Jest opcja robienia połówek zmian, wszystko do dogadania w zespole między sobą.

Coś o nas:

Jesteśmy grupą przyjaciół spełniającą nasze marzenie o posiadaniu restauracji. Jedzenie to nasza pasja, mamy sporo pomysłów, jesteśmy pozytywnie nastawieni do świata i ludzi. Sami pracowaliśmy w gastronomii i zależy nam, aby stworzyć miejsce z super atmosferą, gdzie zarówno goście jak i pracownicy świetnie się czują.

KONTAKT:

Zainteresowane osoby proszę o aplikowanie na olx

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 856758474