2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wieliczka
Dodane 16 kwietnia 2024

Kasjer/Sprzedawca - Supermarket Wieliczka

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa Muszkieterów to 2940 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują ponad 3.500 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 140.000 pracowników.

PRACUJ RAZEM Z NAMI w Intermarche w Wieliczce!

Twoje zadania:

·   profesjonalna obsługa klienta,

·   obsługa kasy fiskalnej,

·   dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów,

·   przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,

·   wykładanie towarów wg. planogramów

Doceniamy Cię za to, że:

·     Masz doświadczenie praktyczne na podobnym stanowisku

·     Posiadasz umiejętności pracy w zespole

·     Masz motywację i chęć do pracy

·     Masz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną

Mamy dla Ciebie:

Motywujące wynagrodzenie stałe, premie uznaniowe i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej

Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole!

Prześlij swoje CV z zawartą w nim zgodą na przetwarzanie danych osobowych, a odezwiemy się.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 678463812