2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Będzin
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Łagisza
Dodane 24 kwietnia 2024

Kasjer - sprzedawca Stacja Paliw Orlen Będzin

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Będzin, Łagisza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Stacja Paliw PKN Orlen w Będzinie przy trasie DK 86 w kierunku Katowic

poszukuje pracownika na stanowisko Kasjer - sprzedawca.

Termin rozpoczęcia pracy 01.05.2024r.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie godzinowe + atrakcyjne premie;

  • Pracę w systemie zmianowym;

  • Elastyczny grafik;

  • Szkolenia pracownicze;

Wymagania:

  • Dyspozycyjność;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Otwartość na zmiany;

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna;

Obowiązki:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnej ze standardami PKN Orlen;

  • Przygotowywanie produktów gastronomicznych;

  • Dbałość o czystość i porządek;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Stacji;

  • Przyjmowanie towaru i wykładanie go na półki;

Zainteresowane osoby proszę o kontakt za pośrednictwem OLX (CV wraz z klauzulą na przetwarzanie danych osobowych) lub składanie dokumentów osobiście na Stacji Paliw ul. Pustkowie 2 w Będzinie.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Będzin, Łagisza
ID: 914136562