2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Jelenia Góra
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Centrum
Dodane 10 kwietnia 2024

Kasjer-sprzedawca Stacja Paliw Orlen

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Stacja Paliw Orlen w Jeleniej Górze przy ul. Wincentego Pola 4 zatrudni osobę na stanowisko kasjer-sprzedawca. Praca w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie .

Praca w systemie zmianowym, 12-godzinnym.

Oczekujemy:

umiejętność pracy w zespole

wysoka kultura osobista

łatwość w nawiązaniu kontaktów

Książeczka sanepidowska

Dyspozycyjność.

Zadania na stanowisku:

- obsługa klienta zgodnie ze standardami

- aktywna sprzedaż towarów i usług

-przygotowywanie dla klientów oferty gastro dostępnej na stacji

- dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wybranym kandydatom oferujemy:

- pracę w największej sieci Stacji Paliw w Polsce

- terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia za sprzedaż)

- możliwość rozwoju zawodowego

- szkolenia

- rabat na paliwo i inne produkty z oferty Orlen.

Więcej informacji pod numerem telefonu w godz. 8:00 - 18:00, pon -pt .

CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych można składać osobiście na stacji paliw lub na e-mail .

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 686060389