2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Celbowo
Dodane 06 maja 2024

Kasjer/Sprzedawca - Stacja Paliw BP Celbowo

Wynagrodzenie

23,50 - 26 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Celbowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Kasjer- Sprzedawca na stacji paliw - BP Celbowo

Szukamy osoby:

  • zaangażowanej i chętnej do pracy

  • komunikatywnej

  • z pozytywnym nastawieniem

  • doświadczenie w pracy z klientem mile widziane

Główne obowiązki:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardem BP

  • aktywna sprzedaż

  • przygotowywanie produktów z oferty gastronomicznej

  • przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru

  • dbanie o estetykę , porządek i czystość na terenie stacji

Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Miejsce pracy:

Stacja BP Celbowo, Celbowo 23

84-100 Puck

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV.

*zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Celbowo,

Pomorskie

Pomorskie, Celbowo
ID: 671391884