2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Szczecin
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Gumieńce
Dodane 16 kwietnia 2024

Kasjer/sprzedawca, stacja Lotos, ul. Europejska 17 praca dodatkowa

Wynagrodzenie

28 - 28,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Zatrudnimy na stanowisku Kasjer - Sprzedawca

Poszukujemy osoby chętnej do pracy na ok. pól etatu (ok. 100h w zależności do miesiąca)

Zmiany 12 godzinne od 20.00 do 8.00; lub od 20:00 do 8:00 z możliwościa elastycznego podejścia.

Miejsce pracy: Stacja Paliw Lotos, ul. Europejska 17 Szczecin

Dla studentów stawka brutto = netto na rękę (28 zł/h) (plus premie za aktywną sprzedaż oraz wypełnianie standardów obsługi sieci LOTOS).

Prosimy o wysłanie CV poprzez OLX lub dostarczenie ich bezpośrednio na stację paliw.

Podstawowe obowiązki:

- fachowa obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie ze standardami obowiązującymi w LOTOS Paliwa sp. z o.o.;

- obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

- dbanie o czystość i porządek, rozkładanie dostaw towarów;

Wymagania:

- znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

- kultura osobista, pozytywne nastawienie do ludzi

- gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnym

Oferujemy:

-Pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej

-Wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (część stała + premia)

-Miłą atmosferę

-Rabaty na paliwo i gastronomię

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 622525051