2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - VII Dwór
Dodane 28 kwietnia 2024

Kasjer/Sprzedawca sklep Żabka ul. Piotra Michałowskiego 39 Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, VII Dwór

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię sklep Żabka ul. Piotra Michałowskiego 39 Gdańsk.

Oferuję:

  • elastyczny grafik (praca dwuzmianowa 5:30-14:30, 14:30-23 ) bądź między zmiany do ustalenia indywidualnie.

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę zlecenie na pełen etat

  • motywujący system premiowania w zależności od wyników audytu i TK.

  • Stawka 21-23 na godzinę dla osób powyżej 26 roku życia

  • Stawka 21-25 na godzinę dla osoby uczącej się lub do 26 roku życia

  • Stawka na start 20zł w przypadku nauki bądź przyuczenia

Zakres obowiązków

  • Obsługa klienta

  • Dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia pomoc i doradztwo naszym Klientom w zakupach

  • ekspozycję towaru i przyjmowanie dostaw

  • sprzątanie sali sprzedaży i zaplecza według ustalonego miesięcznego grafiku

  • Wypełnianie swoich obowiązków w sposób rzetelny po przez weryfikacje audytów standardu oraz tajemniczego klienta

Oczekuję:

  • dyspozycyjności

  • uczciwości

  • książeczka sanepidu (bądź gotowość do szybkiego wyrobienia)

  • punktualności

  • miłej obsługi według standardów Żabki

  • Pewności siebie oraz chęci pracy w zespole

  • Przynajmniej paru miesięcy pracy w Żabce reszta do przyuczenia

Jeśli jesteś zainteresowany/na, wyślij CV. Na pewno odpiszę bądź zadzwonię ;)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, VII Dwór
ID: 892475890