2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Słupsk
Dodane 26 kwietnia 2024

Kasjer / Sprzedawca, sklep Delikatesy Centrum - Słupsk

Wynagrodzenie

4 250 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy pracowników do sklepu spożywczo-przemysłowego "Delikatesy Centrum" w Słupsku, ul. 11 Listopada 17

WYMAGANIA:

-wykształcenie średnie lub zawodowe;

-mile widziane doświadczenie w pracy w handlu detalicznym;

-gotowość do pracy w systemie zmianowym;

-umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad;

-kultura osobista;

-życzliwość;

-pozytywne nastawienie do ludzi.

PODSTAWOWE ZADANIA:

-obsługa klienta zgodna z obowiązującym standardem;

-obsługa systemu kasowego;

-dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;

-aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych;

OFERUJEMY:

-pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

DODATKOWE INFORMACJE

Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX lub kontakt telefoniczny pod nr 60*******51.

Prosimy o załączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy tj. imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; datę urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych" (opcjonalnie).

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 836334975