2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Santok
Dodane 01 kwietnia 2024

Kasjer sprzedawca - Santok

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Santok

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię pracownika do sklepu spożywczego, praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania

  • rzetelność i uczciwość,
  • ważne badania sanitarne,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • podstawowa znajomość sprzedawanych produktów

Obowiązki

  • obsługa klientów
  • dbanie o czystość sklepie
  • przyjmowanie, przygotowywanie zamówień towarów
  • dbałość o wygląd lady mięsno -wędliniarskiej
  • dbałość o estetykę ekspozycji towarów na półkach

Oferujemy:

  • pracę w dobrych warunkach (budynek nowy, pomieszczenia klimatyzowane, dobre warunki sanitarne)
  • umowę o pracę
  • pełne przeszkolenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki za dyspozycyjność, dojazdy czy pracę w weekend
  • możliwość zatrudnienia na stałe lub niepełny etat - wszystko jest do ustalenia

Poszukujemy pracownika na stałe, nie na miesiąc czy dwa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z zamieszczoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.; Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Santok,

Lubuskie

Lubuskie, Santok
ID: 615163385