2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Świdnica
BIURO
Dodane 28 maja 2024

Kasjer sprzedawca / Pracownik hali (Intermarche Galeria Świdnicka)

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy lokalnym (świdnickim) pracodawcą, działającym pod ogólnopolskim szyldem INTERMARCHE. Poza sprzedażą produktów świeżych oraz pakowanych, posiadamy własny rozbiór mięsa, produkcję wędlin oraz produkcję garmażu. Zatrudniamy około 40 osób, które na co dzień dbają o przygotowanie sklepu, obsługę klientów oraz produkcję.

Zapraszamy do pracy w naszym zespole na stanowisku Kasjer – Sprzedawca / Pracownik hali sprzedaży w Supermarkecie w Galerii Świdnickiej.

Szukamy osób:

  • zaangażowanych i nastawionych na współpracę,

  • otwartych na kontakt z klientem,

  • gotowych do pracy na dwóch zmianach oraz w weekendy,

  • mile widziana książeczka sanepidowska

Twoje zadania będą polegały na:

  • pracy na obszarze hali sprzedaży i magazynu,

  • odpowiedzialności za właściwą ekspozycję produktów,

  • zatowarowaniu określonego obszaru sklepu,

  • dbaniu o czystość stanowiska pracy i otoczenia.

W przypadku stoisk z bezpośrednią obsługą klienta, nastawienie na wysoką jakość obsługi i komunikację.

Oferujemy stabilne zatrudnienie pod szyldem ogólnopolskiej marki, przyjazną atmosferę, możliwość rozwoju oraz pracy w różnych działach (hala sprzedaży, owoce-warzywa, cukiernia, wędliny, garmaż, kasy).

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 918344317