2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Szczecin
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Centrum
Dodane 06 kwietnia 2024

Kasjer sprzedawca osoba doswiadczona w zabce 23zl na reke +premie

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Kasjer sprzedawca sklep zabka centrum miasta 27,7 brutto .

Dla osoby z dużym doświadczeniem 23zl netto.

Poszukuję pracownika na stanowisko

-kasjer/sprzedawca na pełen etat

-kasjer/sprzedawca na weekendy

Do sklepow ŻABKA W centrum miasta

(-Wyzwolenia 47 na przeciwko Galaxy,

-Wyzwolenia 19 koło rodła ,

-Kaszubska 20 obok medicusa

-Małopolska 9b)

Obowiązki:

-obsługa klienta zgodna z standardami firmy

-praca w godzinach 6-23 na 3 zmiany(6-14.30, 7.30-15.30, 14.30-23.00

-dbanie o czystość na sklepie i na zapleczu

-przyjmowanie dostaw

-na bieżąco uzupełnianie towaru na sklepie

Wymagania:

-książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych(lub chęć wyrobienia jej)

-pozytywne nastawienie do klienta

-mile widziane doświadczenie

Proponuję:

-umowę o pracę, umowa zlecenie lub niepełny etat

-dla osób z doświadczeniem wyższa stawka

-premie od tk i weryfikacji od 300 do 600zł

Osoby zainteresowane proszę i kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18 6 6 7 8 3 1 1 2 1.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 897466027