2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Łowicz
Dodane 29 kwietnia 2024

Kasjer Sprzedawca Magazynier - Zacisze SA Market PATIO Łowicz

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Hurtownia Chemii Budowlanej Zacisze S. A. Market Budowlany PATIO w Łowiczu poszukuje pracownika na stanowisko Kasjer - Sprzedawca -Magazynier

Miejsce pracy: Łowicz, Sikorskiego 6

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie.

  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach.

  • Dbanie o ekspozycję i dostępność towarów .

  • Utrzymanie porządku i wizerunku powierzonego działu.

  • Obsługa kas fiskalnych.

    Oczekiwania wobec kandydata:

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem.

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i uczciwość.

  • Inicjatywa i zaangażowanie w pracę.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta.

  • Znajomość asortymentu działu budowlanego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat.

  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego.

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca w systemie równoważnym.

Kandydatów prosimy o składanie CV na e-mail: rekrutacjaMAŁPAzacisze.com.pl z dopiskiem Łowicz – kasjer, sprzedawca, magazynier.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Jeżeli chcą Państwo, aby CV było wykorzystane zarówno w procesie obecnej, jak i przyszłych rekrutacji proszę o zamieszczenie tekstu poniższej klauzuli. “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej jak i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Nieumieszczenie w dokumencie CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych przez kandydata będzie traktowana jako brak zgody na wzięcie udziału w rekrutacji.

Skrócona informacja RODO dla kandydatów do pracy na stanowisko na podstawie umowy o pracę

1. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez Zacisze S.A. ul. Krakowiaków 16, 02-255 Warszawa.

2. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Kodeksu pracy. Jeżeli kandydat zamieści dodatkowe dane osobowe przekraczające zakres wskazany w ogłoszeniu oraz przepisach Kodeksu pracy, to jednocześnie wyraźnie potwierdza, że zgadza się na ich przetwarzanie w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji.

3. Dodatkowo, jeżeli kandydat wyrazi odrębną, dobrowolną zgodę, jego CV będzie przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji. W tym celu należy zamieścić treść zgody w przesyłanym CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZACISZE S.A. moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji".

4. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody.

5. Podanie danych umieszczonych w CV jest dobrowolne, ale konieczne do rozpatrzenia kandydatury uczestnika.

6. Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia oraz przeniesienia. Pełna informacja o ochronie danych osobowych na podstawie RODO, w tym o wszystkich przysługujących kandydatowi prawach oraz sposobie ich realizacji, znajduje się na stronie www.zacisze.com.pl w zakładce : ochrona danych osobowych.

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 906225805