2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wysoka Głogowska
Dodane 10 czerwca 2024

Kasjer-sprzedawca Lewiatan Wysoka Głogowska

Wynagrodzenie

4 400 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysoka Głogowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Lewiatan to ogólnopolska sieć sklepów, która od ponad 29 lat zaopatruje swoich klientów w produkty spożywcze.

Poszukujemy osoby na stanowisko kasjer-sprzedawca do Delikatesów Lewiatan w Wysokiej Głogowskiej 334 Gmina Głogów Małopolski woj.podkarpackie

Co możemy Ci zaoferować!

Praca dwuzmianowa - pierwsza zmiana 6.30 - 14.30, druga zmiana - 13.00 - 21.00, co druga sobota pracująca -. Niedziela-nie pracujemy. Pracujemy 5 dni w tygodniu.Jeden dzień w tygodniu zawsze wolny.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( pełny etat)

-Umowę o pracę na pełny etat

-Zmianowy czas pracy

-Realne możliwości rozwoju

Zadania, które na Ciebie czekają to:

-Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy – to Twoje główne zadanie!

-Dbałość o prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę

-Udział w szkoleniach dedykowanych do stanowiska – Twój rozwój to dla nas podstawa!

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

-Jesteś pełny/a energii i lubisz się uczyć

-Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym

-Posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowy do ich wyrobienia

-Łatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracować w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-19:00 lub przesłanie CV poprzez olx.

Lokalizacja

Wysoka Głogowska,

Podkarpackie

Podkarpackie, Wysoka Głogowska
ID: 919583165