2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Kasjer-sprzedawca Kuchnie Świata Złote Tarasy

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Opis

Dzień dobry,

poszukujemy osoby, która szuka stałego zatrudnienia (nie tylko na okres wakacyjny).

Preferujemy pracę w systemie zmianowym, dzień pracy i dzień przerwy, lub dwa na dwa.

Sklep jest otwarty od 9 do 22.

Jeśli lubisz gotować, poszukujesz nowych smaków, chciałbyś pracować w ciekawym zespole, pomóc w przyjmowaniu dostaw, porządkowaniu sklepu i obsłudze klienta na stanowisku kasowym, zapraszamy do nas :)

NASZE OCZEKIWANIA:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziana podstawowa znajomość języków obcych, np. angielski
  • otwartość, komunikatywność, kreatywność - pracujemy w zespole ;)
  • cenimy punktualność i umiejętność radzenia sobie w kontaktach z klientami

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • doradca klienta w sklepie
  • obsługa kasy fiskalnej
  • przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru na półki
  • dbałość o dobry wizerunek sklepu

CO OFERUJEMY:

  • indywidualne szkolenia z zakresu towaroznawstwa
  • elastyczny grafik pracy (praca również w wybrane weekendy)
  • przyjazną atmosferę
  • zniżki pracownicze
  • stabilną pracę w firmie o wieloletniej tradycji i doświadczeniu

*Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w celu przeprowadzenia rekrutacji prowadzonej przez Kuchnie Świata S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Słodowiec 10/10 zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich dany oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000 ze zmianami).”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 708454751