2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Krasiejów
Dodane 24 kwietnia 2024

Kasjer/sprzedawca - JuraPark Krasiejów

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Krasiejów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz zdobyć doświadczenie w branży turystycznej i gastronomicznej? Nie zwlekaj! Do naszego zespołu w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie poszukujemy kasjera/sprzedawcę w działach: pamiątki i gastronomia

Czego od Ciebie oczekujemy?

·         miłej aparycji i uśmiechu na twarzy,

·         rzetelności i zaangażowania w powierzone obowiązki,

·         dyspozycyjności (praca również w weekendy i święta),

·         ukończonych 18 lat,

·         aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne będą dodatkowym atutem..

Jakie będą Twoje obowiązki?

·         zapewnienie naszym Klientom obsługi zgodnie ze standardem firmy,

·         obługa kasy fiskalnej (nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego cię nauczymy),

·         rozładunek dostaw z towarem (pamiątki)

,·         obsługa ciągu gastronomicznego, .

·         dbałość o porządek w miejscu pracy.

Co możemy Tobie zaoferować?:

·         Pracę w zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.

·         Stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie.

·         Elastyczny czas pracy.

·         Umowę zlecenie.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV drogą mailową lub o składanie ich osobiście w biurze Parku pod adresem:

Park Nauki i Rozrywki, ul. 1-go Maja 10, 46-040 Krasiejów.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Krasiejów,

Opolskie

Opolskie, Krasiejów
ID: 914177722