2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Cieszyn
Intermarche Cieszyn
Dodane 27 kwietnia 2024

kasjer sprzedawca Intermarche Cieszyn

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Podejmiemy współpracę z osobami chętnymi do pracy na stanowisku KASJER-SPRZEDAWCA

  • praca od zaraz

  • elastyczny czas pracy w miłej i przyjaznej atmosferze

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa klienta na kasie fiskalnej

  • wykładanie towaru

  • dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów na półkach

Wymagania:

  • szukamy ludzi odpowiedzialnych, uśmiechniętych i chętnych do pracy

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • doświadczenie mile widziane

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich aplikacji za pośrednictwem portalu OLX bądź dostarczenie osobiście kierownikowi sklepu

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 897413311