2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Nowy Żmigród
Dodane 15 kwietnia 2024

Kasjer-sprzedawca do sklepu spożywczego Żabka

Wynagrodzenie

2 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Żmigród

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Stanowisko: Kasjer-sprzedawca w sklepie spożywczym Żabka

Miejsce pracy: Nowy Żmigród

Umowa zlecenie ze stawką godzinową 27,70zł/h brutto (osoby posiadające status studenta lub ucznia 27,70 netto) + premie uzależnione od wyników

System zmianowy:

6-14:30 (I zmiana)

14:30-23 (II zmiana)

Zakres obowiązków:

-obsługa kasy

-uzupełnianie towaru na sklepie

-przyjmowanie dostaw

-dbanie o prawidłową ekspozycję sklepu

-kontrolowanie terminów przydatności produktów do spożycia

-ścisłe przestrzeganie standardów obsługi klienta narzuconych przez sieć

Poszukujemy kogoś:

-dyspozycyjnego minimum 3 dni w tygodniu oraz 2 weekendy

-uśmiechniętego

-energicznego

-punktualnego

-z chęcią do nauki i przyswajania wiedzy

-status studenta lub ucznia mile widziany

-praca na dłużej, nie tylko okres wakacyjny

CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych proszę wysłać poprzez formularz kontaktowy lub email.

Lokalizacja

Nowy Żmigród,

Podkarpackie

Podkarpackie, Nowy Żmigród
ID: 911112106