2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Mazowieckie
  5. Franczyza / Własna firma - Warszawa
  6. Franczyza / Własna firma - Bemowo
Dodane Dzisiaj o 17:35

kasjer/sprzedawca do sklepu partnerskiego "Galeria Wypieków Lubaszka"

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasz sklep to nie tylko miejsce gdzie można kupić pieczywo czy ciasto, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce aby móc zatrzymać się na chwilę przy filiżance kawy czy herbaty na warszawskim Bemowie.

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

1. Obsługa Klienta na wysokim poziomie

2. Obsługa systemu kasowego IPOS

3. Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów

4. Dbanie o wizerunek sklepu i relacje z Klientami

5. Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru

6.Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

7.Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

1. Otwartych, życzliwych, pełnych energii i zapału do pracy, uśmiechniętych

2. Zaangażowanych, dokładnych i chętnych do nauki

3. Nastawionych na stałą współpracę

4. Posiadających zdolność pracy w zespole oraz pozytywny styl bycia

5. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy podczas szkolenia

OFERUJEMY

Pracę od zaraz w pełnym wymiarze; umowa o pracę lub umowa zlecenie;

Zniżki pracownicze.

Paczki świąteczne z firmowych wyrobów.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 693585467