2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Świebodzice
Dodane 12 kwietnia 2024

Kasjer, Sprzedawca - Bricomarche Świebodzice

Lokalizacja

Świebodzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Obecnie do Marketu Bricomarche w Świebodzicach, poszukujemy Pracowników na stanowiska:

1. SPRZEDAWCA

Możliwość pracy na działach:

  • Ogród

  • Budowlanka

Opis stanowiska:

  • aktywna obsługa klienta

  • ekspozycja towaru na stoiskach handlowych

  • weryfikacja i aktualizacja cen

  • dbanie o dobry wizerunek sklepu

Wymagania:

  • zaangażowanie do pracy

  • odpowiedzialność i sumienność

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem.

2. Kasjer

Wymagania:

  • otwartość i zorientowanie na klienta,

  • uśmiech, optymizm i chęć do działania,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • obsługa kasy fiskalnej i terminali POS,

  • mile widziane doświadczenie sprzedażowe.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Przewidywalny grafik

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Odzież roboczą

Aplikacje zawierające CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie lub pozostawić w marketowym Punkcie Obsługi Klienta. Aplikacje bez stosownej zgody nie będą rozpatrywane.

Treść zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rezo sp. z o.o. na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Świebodzice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świebodzice
ID: 911136907