2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Winiary
Dodane 17 maja 2024

Kasjer-Sprzedawca Bricomarche Galeria Pestka

Wynagrodzenie

4 500 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Winiary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Sklep BRICOMARCHE Poznań w Galerii Pestka

Sieć sklepów BricoMarche jest jedną z najlepiej rozwijających się sieci DIY w Polsce. Posiadamy ponad 200 sklepów w całej Polsce. Każdy punkt posiada odrębnego właściciela zrzeszonego w Grupie Muszkieterów. Pracując w naszej firmie, pracujesz dla konkretnego człowieka w jednym miejscu. Spółka zarejestrowana jest w Polsce.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a stałą pracą w zgranym zespole zapraszamy do zapoznania się ofertą pracy.

Zakres obowiązków:

obsługa terminala dotykowego

bieżąca obsługa klienta,

przyjmowanie reklamacji

Czas pracy: średnio 40h tygodniowo, praca zmianowa 7 dni w tygodniu w czasie otwarcia Galerii Pestka (8-21)

Umowa zlecenie możliwa tylko dla studentów.

Miejsce wykonywania pracy: Al. Solidarności 47 w Poznaniu (Galeria Pestka).

Bardzo dogodny dojazd.

Wymagamy od kandydatów:

mile widziane wykształcenie co najmniej średnie lub zawodowe,

mile widziane doświadczenie zawodowe jako kasjer,

umiejętności pracy w zespole,

wysokiej kultury osobistej,

chęci uczenia się i podejmowania nowych wyzwań.

Oferujemy:

-umowy cywilnoprawne "z pełnym ZUSEM"

-umowy na czas określony

-wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności: 4500 do 4800 zł brutto,

po przyuczeniu możliwość otrzymania premii uznaniowej,

-szkolenie na obejmowane stanowisko,

-pewny system wynagrodzeń oraz pomoc kadrową,

-możliwość zmiany stanowiska pracy na inne bardziej dopasowane do danego kandydata podczas trwania umowy,

-system pracy zmianowej,

-pełne rozliczenie wynikające z przepisów Prawa Pracy i innych obowiązujących w Polsce przepisów prawa.

UWAGA! Nie zatrudniamy pracowników bez umowy, wynagrodzenia wypłacenie są zgodnie z zwartą pisemną umową i tylko w sposób określony w prawie polskim.

Wymagane dokumenty:

CV

Dodatkowe dokumenty, które warto zabrać ze sobą na rozmowę:

świadectwa pracy, referencje.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BLUMENA SP. Z O.O. z siedzibą w POZNANIU zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winiary
ID: 630897877