2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bliżyn
Dodane 06 kwietnia 2024

Kasjer-sprzedawca Biedronka Bliżyn

Lokalizacja

Bliżyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biedronka Bliżyn zatrudni osobę na stanowisko kasjer-sprzedawca.

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Otwartych na kontakt z Klientami

  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej

  • Zaangażowanych, dokładnych i chętnych do nauki

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży

  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów

  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru

  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez wiadomość OLX lub o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Bliżyn,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Bliżyn
ID: 896041394