2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Kasjer- Sprzedawca - Barista - (Piekarnia/Kawiarnia)

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy rodzinną firmą z niemal 100-letnią historią działalności w sektorze produkcji. Kochamy tradycję i tworzymy przyszłość. Cenimy proste składniki i odważnie je rozwijamy. Aktualnie rozwijamy nowy koncept gastronomiczny Żywioły, w skład którego wchodzą: sklep, piekarnio-cukiernia, i restauracja. Łączymy żywioły, by stworzyć wyjątkowe miejsce pełne pasji i smaku. A wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie, tacy jak TY!

Do naszego zespołu poszukujemy:

KASJER SPRZEDAWCA EKSPEDIENT

Miejsce pracy: Warszawa (do wyboru: Saska Kępa, Śródmieście lub Ursynów)

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż oferowanych produktów

  • profesjonalna obsługa klienta

  • obsługa urządzeń będących na wyposażeniu sklepu ( m.in. kasa fiskalna, krajalnica, ekspres do kawy)

  • przygotowywanie kanapek, napojów, podgrzewanie przekąsek

  • dbanie o czystość i właściwy wygląda stanowiska pracy

Poszukujemy osoby:

  • nastawionej na codzienną, miłą obsługę klientów

  • posiadającej lub gotowej do wykonania badań sanepidowskich

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

  • praca tylko dla osób pełnoletnich !

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy zespołowej

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • terminowe wynagrodzenie i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • elastyczny grafik pracy

  • możliwość pracy tylko w weekendy

  • zniżki na nasze produkty

  • szkolenie oraz warsztaty poszerzające wiedzę zawodową

  • rozwój w ramach stale rozbudowujących się struktur firmy

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

Jeżeli czujesz, że ta praca może być Twoim żywiołem- nie czekaj ! Wyślij CV : )

Przesłanie do NOWEL Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22(1) Kodeksu Pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez NOWEL Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 845336651