2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Balice
Dział HR
Dodane 29 kwietnia 2024

Kasjer-Sprzedawca - Aelia Duty Free - Lotnisko Balice

Wynagrodzenie

28,10 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Balice

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Obecnie na Lotnisko w Balicach poszukujemy osób na stanowisko:

KASJER-SPRZEDAWCA (sklep Aelia Duty Free stanowisko kasjerskie)

PRACA NA UZ

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy

  • Zniżki w sklepach Aelia

  • Szkolenia w ramach czasu pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar

  • Uzupełnianie na bieżąco brakującego towaru w sklepie

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Umiejętność pracy w Zespole

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • minimum podstawowa znajomość j. angielskiego - A2

Kim jesteśmy? Lagardere Travel Retail to światowy lider w branży Travel Retail. Posiadamy sieć sklepów wolnocłowych zlokalizowanych na prawie wszystkich polskich lotniskach. Nasze sklepy to m.in.: Aelia Duty Free, Aelia Beauty, The Fashion Gallery, The Fashion Place Accessories. Oferujemy ekskluzywne produkty topowych marek i wysoki standard obsługi klienta.

Chciałbyś/Chciałabyś dołączyć do naszego Zespołu? Nie zwlekaj. Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 910263247