2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Miechów
Dodane 05 kwietnia 2024

Kasjer / sprzedawca

Lokalizacja

Miechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Supermarket INTERMARCHE w Miechowie poszukuję kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisko:

KASJER/SPRZEDAWCA

Wymagania:

-książeczka sanepidowska

-dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

-otwartość na kontakt z Klientami

-zaangażowanie, dokładność i chęć do nauki

Obowiązki:

- profesjonalna obsługa Klienta

- dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów,

-przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru,

-przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,

- prace porządkowe

Oferujemy:

-Umowę o pracę

-Stałe wynagrodzenie oraz premie miesięczne

-Profesjonalne wdrożenie i wsparcie

-Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy

-Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy

-Pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze

-Bony świąteczne na Wielkanoc i Boże Narodzenie

-Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twojej rodziny

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV poprzez aplikację bądź dostarczenie osobiście do działu Kadr Sklepu.

Lokalizacja

Miechów,

Małopolskie

Małopolskie, Miechów
ID: 909640139