2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Szczecin
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Centrum
Dodane 25 kwietnia 2024

Kasjer/Sprzedawca

Wynagrodzenie

26,92 - 28,02 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z rozwojem firmy, jedna z największych sieci sklepów mięsnych poszukuje osób na stanowisko kasjer/sprzedawca.

Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:

• obsługa urządzeń krajalniczych;

• obsługa maszyn do mielenia mięs;

• obsługa kas fiskalnych;

• mycie urządzeń krajalniczych;

• dbanie o higienę i przestrzeganie BHP.

Wymagania:

• umiejętność obsługi kasy fiskalnej;

• doświadczenie w handlu;

• znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

• książeczka sanepid.

Harmonogram: Praca w systemie dwuzmianowym.

Godziny pracy: Pierwsza zmiana – 5:30-14:00, druga zmiana – 09:30-17:00.

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa: 21,50 zł netto w pierwszym miesiącu w drugim 22,50 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne: do 5180 zł netto. Bonus za polecenie innych osób do pracy;

Stała opieka koordynatora — przez cały okres zatrudnienia. Wsparcie w rozwiązywaniu problemów, znalezieniu odpowiedzi na pytania związane z pracą, pomoc przy wypełnianiu dokumentów.

Masz poniżej 26 lat i studiujesz/planujesz rozpocząć studia?

Dołącz do projektu studiujepracuje.pl i zyskaj:

·       Bezpłatną naukę na najlepszych uniwersytetach lub szkołach policealnych w Polsce;

·       Bezpłatne zakwaterowanie przez cały okres studiów lub dopłata w wysokości 600 zł dla osób wynajmujących mieszkanie we własnym zakresie;

·       Zwrot kosztów dojazdu do placówki oświatowej i do pracy (do 150 zł);

·       1800 zł premii wakacyjnej (raz w roku);

·       Ubezpieczenie zdrowotne w publicznym systemie opieki zdrowotnej;

·       Prywatną opiekę medyczną, z dostępem do pełnego zakresu usług medycznych, świadczonych przez specjalistów medycznych na terenie całego kraju.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 912679479