2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 26 kwietnia 2024

Kasjer-sprzedawca

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZapraszamy seniorów

Opis

Kasjer / Sprzedawca (pełny etat)

Poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Kasjera / Sprzedawcy. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która oferuje stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracę z ludźmi i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do aplikowania!

Stanowisko: Kasjer / Sprzedawca

Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą ; ul. Piastowska 1,I piętro - Chiński Market

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Wynagrodzenie: 4300 - 4500 PLN brutto

Obowiązki:

Obsługa klientów na kasie fiskalnej

Doradztwo i pomoc klientom w wyborze produktów

Dbanie o estetykę i porządek na sali sprzedaży

Uzupełnianie towaru na półkach

Przyjmowanie dostaw towaru

Współpraca z zespołem oraz bieżąca komunikacja

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zaangażowanie i odpowiedzialność

Dyspozycyjność i elastyczność czasowa

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie (3400 - 3800PLN netto)

Możliwość rozwoju zawodowego

Przyjazną atmosferę pracy

Jeśli jesteś zainteresowana naszą ofertą, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: z dopiskiem "Kasjer / Sprzedawca" w temacie wiadomości. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 857188103