2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bulowice
Dodane 21 maja 2024

Kasjer sprzedawca

Wynagrodzenie

4 300 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bulowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jeżeli jesteś odpowiedzialnym, życzliwym, pełnym poczucia humoru człowiekiem, lubisz kontakt z ludźmi ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Nie wymagamy doświadczenia, ważna jest dla nas chęć i motywacja do pracy !

Praca w Bulowicach ul. Krakowska 70, godz. pracy 6-14, 13.30-21.30

Wymagania:

  • Zaangażowanie oraz motywacja do pracy,
  • uczciwość, dyspozycyjność, rzetelność, odpowiedzialność,
  • pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • utrzymanie porządku,
  • dbałość o estetykę, porządek i higienę stanowiska pracy
  • aktywna sprzedaż produktów
  • budowanie pozytywnego wizerunku sklepu,

Prosimy o składanie CV lub kontakt tel. 60*******51

Lokalizacja

Bulowice,

Małopolskie

Małopolskie, Bulowice
ID: 751670777