2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bochnia
Dodane 22 maja 2024

Kasjer - sprzedawca

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe COLD Bogdan Chwastek i Włodzimierz Chwastek Spółka Jawna ,32-700 Bochnia ul. Łany 6

poszukuje pracownika do pracy na stanowisku kasjer-sprzedawca

Stanowisko:

kasjer-sprzedawca

Opis stanowiska:

- wykładanie towaru na półki

- obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie zawodowe

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

- mile widziana obsługa stoiska mięsnego

Oferujemy:

- stabilną pracę na podstawie umowy o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego

Uprzejmie prosimy o zawarcie w CV jednej z następujących klauzul:

Tylko bieżąca rekrutacja:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPUH „COLD” B.W Chwastek Spółka Jawna ul. Łany 6 32-700 Bochnia moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb realizacji bieżącego procesu rekrutacji”

Bieżąca i przyszłe rekrutacje:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPUH „COLD” B.W Chwastek Spółka Jawna ul. Łany 6 32-700 Bochnia moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska”

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 655644832