2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Broszkowice
Dodane 08 maja 2024

Kasjer - Sprzedawca

Lokalizacja

Broszkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

PRACA!

Delikatesy Centrum Bobrek

Sprawdź co możemy Ci zaoferować:

Umowę zlecenie na pełny etat/ lub pół zmianowy czas pracy

Realne możliwości rozwoju

Prace w zgranym zespole

Premie zadaniowe

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca?

Zadania, które na Ciebie czekają to:

Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy – to Twoje główne zadanie!

Dbałość o powierzony dział sklepu – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę stoiska – lubimy gdy wszystko jest na swoim miejscu.

Systematyczna kontrola wyglądu sklepu i dbałość o zachowanie standardów sieci w powierzonym dziale i całym sklepie – aby nasi Klienci czuli się jak u siebie

Udział w szkoleniach dedykowanych do stanowiska – Twój rozwój to dla nas podstawa!

Prześlij swoje CV lub napisz do nas

Lokalizacja

Broszkowice,

Małopolskie

Małopolskie, Broszkowice
ID: 916888762