2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Michałowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Kasjer - specjalista ds. ewidencji, godziny poranne

Wynagrodzenie

4 700 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Michałowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Verdina jest dynamicznie rozwijającą się firmą

na Warszawskim Hurtowym Rynku Tradycyjnym.

Zaopatruje swoich Klientów w świeże warzywa i owoce.

Silny rozwój zawdzięcza doskonałemu i profesjonalnemu zespołowi.

Jeśli chcesz pracować wśród najlepszych, zależy Ci na rozwoju, przy czym szukasz zdrowej atmosfery w pracy.

To ta oferta jest pisana dla Ciebie !

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw w systemie

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych

  • Wprowadzanie faktur zakupu towaru

  • Wystawianie dokumentów FRR

  • Praca z kasą fiskalną i gotówką

  • Rozpoczęcie pracy w godzinach porannych

  • Poniedziałek, piątek - godzina 5:00

  • Wtorek, czwartek - godzina 6:00

  • Środa, niedziela - godzina 3:00

  • Praca 5 dni w tygodniu (pracujące wybrane niedziele, za co jest dzień wolny do odbioru)

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dynamizm, systematyczność, inicjatywa i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy z klientem

  • Dyspozycyjność

  • Mile widziana znajomość programu Enova

To oferujemy

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Atrakcyjny system premiowania

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowania do opieki medycznej i ubezpieczenia grupoweg

  • Finansowanie obiadów

  • Bony świąteczne

Lokalizacja

Michałowice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Michałowice
ID: 911902125