2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Szczecin
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Centrum
Dodane 14 kwietnia 2024

Kasjer sezonowy. Do 5000 zł netto. Przeczytaj szczegóły.

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób na stanowisko: Kasjer w obiekcie sportowym.

Oferta pracy:

1) na zlecenie dla osób do 26 roku życia (uczniowie i studenci),

2) na umowę o pracę dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Przed wysłaniem zgłoszenia należy rozważyć dostępność w okresie wakacji. Nie ma możliwości zatrudnienia na część okresu wakacyjnego. Dyspozycyjność od 1 czerwca w wybrane dni, a od 15 czerwca wymagana jest pełna dyspozycyjność.

Miejsce pracy: Szczecin

Okres zatrudnienia: czerwiec - sierpień br.

Ilość godzin: od 120 do 170 miesięcznie. Dzienna liczba godzin od 6 do 12.

Podane wynagrodzenie dotyczy przykładowych 150 godzin.

Wynagrodzenie godzinowe 28,10 zł netto od lipca dla osób do 26 roku życia.

Czas pracy: według ustalonego harmonogramu, w systemie dzień pracy i dwa dni wolnego lub dzień pracy i dzień wolnego.

Występują także dni weekendowe.

Zakres zadań:

-czynności związane z obsługą klienta obiektu,

-rozliczenia.

Oczekiwania:

-wiek minimum 18 lat,

-rzetelność,

-dyspozycyjność,

-zaradność,

-asertywność i umiejętność szybkiego wykonywania powtarzalnych czynności.

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez OLX, w szczególności załączając CV.

Bliższe szczegóły będą omawiane podczas kontaktu.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 719235439