2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Warmińsko-mazurskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Ełk
bi1 Ełk
Dodane 30 kwietnia 2024

Kasjer/Pracownik Hali bi1 Ełk

Lokalizacja

Ełk

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W SCHIEVER Polska budujemy relacje oparte na naszych trzech wartościach: Szacunek, Energia i Niezależność, promujemy równość w miejscu pracy poprzez politykę równych szans oraz przeciwdziałanie dyskryminacji. Siłą naszych sklepów są wyjątkowi pracownicy. Dołącz do nas już dziś!

Do naszego Hipermarketu bi1 w Ełku poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

KASJER/PRACOWNIK HALI

OFERUJEMY:

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pół etatu

·        Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Wdrożenie na stanowisko pracy

·        Premie kwartalne, uzależnione od wyników Twojej pracy

·        Prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedyne 50 gr. miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista)

·        Atrakcyjne świadczenia socjalne, np. bony na święta, karnety sportowe, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego itp.

·        Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

·        Możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie „Dobroczynni”

·        Elastyczne godziny pracy

TWOJE ZADANIA:

·        Obsługa kasy fiskalnej

·        Obsługa terminala i urządzeń kasowych

·        Obsługa klienta

OCZEKUJEMY:

·        Zaangażowania w pracę

·        Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów

·        Umiejętności pracy w zespole.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zgłoś się do nas - kliknij przycisk APLIKUJ!

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 738235041