2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Bielsko-Biała
bi1 Bielsko-Biała
Dodane 24 kwietnia 2024

Kasjer/Pracownik Hali - bi1 - Bielsko-Biała

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W SCHIEVER POLSKA budujemy relacje oparte na naszych 3 wartościach: Szacunek, Energia i Niezależność. Promujemy równość w miejscu pracy poprzez politykę równych szans oraz przeciwdziałanie dyskryminacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KASJER/Pracownik Hali

OFERUJEMY:

  • · umowę o pracę na pół etatu z możliwością wypracownia większej liczby godzin,

  • · dużą samodzielność w działaniu

  • · stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • · wdrożenie na stanowisko pracy

  • · premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy

  • · prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedyne 50gr miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np. alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista)

  • · atrakcyjne świadczenia socjalne

  • · ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

  • · możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”

TWOJE ZADANIA:

  • · Obsługa kasy fiskalnej

  • · Obsługa terminala i urządzeń kasowych

  • · Obsługa klienta

OCZEKUJEMY:

  • · Zaangażowania w pracę

  • · Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów

  • · Umiejętności pracy w zespole

  • · Aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • · Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane).

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 674482256