2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Władysławowo
Dodane 21 maja 2024

Kasjer oraz Bileter/Animator

Lokalizacja

Władysławowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Dołącz do naszego zespołu w sezonie letnim (czerwiec-wrzesień) w naszym dmuchanym parku rozrywki we Władysławowie. Szukamy energicznych i przyjaznych osób na stanowisko Kasjera i biletera/animatora. Oferujemy elastyczne godziny pracy oraz pracę w wyjątkowym otoczeniu. Nie przegap szansy na ekscytującą pracę letnią.

Zakres zadań:

Zapewnienie bezpiecznej i przyjemnej zabawy Gości Sprzedaż/ sprawdzanie biletów wstępu

Udzielanie pomocy i obsługa Gości, udzielanie informacji na temat atrakcji Zapewnienie czystości i porządku na terenie Garden of Fun

Wymagania:

 Wykształcenie min. średnie

Kasjer - mile widziane doświadczenie na stanowisku kasjer/kasjer sprzedawca Rzetelność i uczciwość

Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym, umożliwiającym obsługę klientów zagranicznych

Mile widziany status studenta / ucznia powyżej 18 r.ż.

Oferujemy:

 Umowę zlecenie na czas trwania projektu Niepowtarzalną atmosferę

Szkolenia i wsparcie na każdym etapie pracy w naszym projekcie

Możliwość rozwoju zawodowego i kontynuacji współpracy w kolejnych sezonach działania Garden Of Fun

Planowany termin rozpoczęcia pracy - czerwiec 2024

W tytule maila wpisz stanowisko pracy.

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 918203496