2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wałbrzych
Dodane 22 maja 2024

Kasjer Kasy Biletowej

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kasjer kasy biletowej

Miejsce pracy: Wałbrzych Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Do podstawowych zadań Kasjera kasy biletowej należy:

  • Sprzedaż biletów wstępu i pamiątek;

  • Codzienne sporządzanie raportów sprzedaży;

  • Wysokiej jakości obsługa klienta;

  • Obsługa kas biletowych;

  • Doradztwo w zakresie zakupu biletów i najkorzystniejszych ofert dla turystów;

  • Informowanie o dostępności terminów do zwiedzania

Wymagania:

  • Wykształcenie - średnie;

  • Obsługa komputera;

  • Mile widziana znajomość języków obcych;

  • Dyspozycyjność (również w weekendy)

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Komunikatywność;

  • Dokładność i sumienność;

Oferujemy:

  • pracę w wyjątkowym miejscu o ugruntowanej pozycji;

  • stabilnego pracodawcę;

  • dużą samodzielność;

  • atrakcyjny pakiet socjalny;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV do 31 maja 2024 roku .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji lub jego wydłużenia oraz do zakończenia rekrutacji bez wyłonienia kandydatów.

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 920099344