2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Świerczewo
Dodane 03 kwietnia 2024

Kasjer / kasjerka asystent/ka działu finansowego

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Świerczewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • koordynowanie obiegu dokumentów w Spółce,

  • ewidencja przychodzących faktur oraz innych dokumentów kosztowych,

  • weryfikacja rozliczeń z pracownikami,

  • bieżące archiwizowanie dokumentacji księgowej,

  • obsługę systemów bankowych, procesowanie płatności,

  • przygotowywanie, weryfikacja i archiwizacja umów

  • wspieranie działu finansowego,

  • wspieranie Zarządu Spółki w bieżących działaniach,

  • przygotowywanie prezentacji, raportów dla Zarządu,

  • Dokonywanie rozliczeń i zliczanie utargu dziennego

  • Obsługa klientów

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji

  • Umiejętności interpersonalne zapewniające dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami.

  • Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność

Mile widziana:

  • Praca na podobnym stanowisku

Praca zmianowa, zmiany 7-15 - 10-18

Praca zmianowa w sobotę 8-13

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Świerczewo
ID: 909328378