2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gorzów Wielkopolski
Dodane 10 kwietnia 2024

KASJER Gorzów Wlkp.

Wynagrodzenie

4 300 - 5 160 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Market ProDecor zatrudni osobę z doświadczeniem w handlu na stanowisko : KASJER

OPIS STANOWISKA PRACY:

- obsługa stanowiska sprzedażowego

- aktywna obsługa klientów sklepu

- dbałość o estetykę oraz bieżące uzupełnianie towaru na regałach ekspozycyjnych-

czynne uczestnictwo w tworzeniu zintegrowanego i efektywnego zespołu

WYMAGANIA:

- komunikatywność

- otwartość oraz zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta

- dyspozycyjność i sumienność

- uczciwość

- umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

- umowę o pracę

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

- możliwość rozwoju

- szkolenia doskonalące

- miejsce pracy - GORZÓW WLKP

Możliwość zatrudnienia osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy lub kontakt osobisty w siedzibie Spółki w Gorzowie Wlkp., przy ul. Żwirowa 5 k lub pod numerem telefonu :

95 7819274

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Informujemy, że rozpatrywane będą przez nas tylko zgłoszenia zawierające poniższe oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie firma „PRODUCTS” Romaniszyn i Romaniszyn Spółka jawna z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) przy ul. Żwirowej 5k

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania.

Dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego i zostaną usunięte w ciągu miesiąca od zakończenia procesu rekrutacji. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia tego procesu.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 609797967