2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kleczew
Dodane 24 kwietnia 2024

Kasjer/Fakturzysta Twój Market Kleczew ul. Okrzei

Lokalizacja

Kleczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obowiązki

  • bieżące wprowadzanie faktur,

  • kontrola wpływających dokumentów z firm zewnętrznych,

  • kompletowanie i terminowe wysyłanie dokumentów do centrali,

  • pomoc kierownikowi sklepu w kontroli kosztów,

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,

  • obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania

  • komunikatywności,

  • punktualności,

  • uczciwości,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,

  • możliwość awansu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Lokalizacja

Kleczew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kleczew
ID: 914104266