2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Lubuskie
  6. Pozostałe - Świebodzin
Dodane 12 maja 2024

Kasjer - Bufetowa w Świebodzinie

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Facility Management, do swojego Zespołu poszukuje

 Kasjerki - bufetowej w Świebodzinie

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferujemy:

- Pracę w stołówce pracowniczej (duży zakład produkcyjny)

 - Stabilne zatrudnienie na początek na zlecenie, z możliwością przejścia na etat po okresie próbnym (4500 brutto/mc).

- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonych.

- Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Zakres obowiązków:

- obsługa kasy fiskalnej

- pakowanie, wydawanie i roznoszenie posiłków.

- przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów oraz przygotowywanie pizzy.

- zmywanie naczyń i sprzętów kuchennych.

- utrzymanie porządku w miejscu pracy.

- przestrzeganie zasad HACCP.

Oczekujemy:

- Aktualnych badań sanitarno – epidemiologicznych lub gotowości do ich wyrobienia.

- Dyspozycyjności: praca w godzinach: 6:00 – 14:00 ; 12:00 - 20:00

- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ lub telefon: 539 397 739

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 915153846