2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Zachodniopomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Szczecin
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Centrum
Dodane 30 kwietnia 2024

Kandydat/ka na brokera ubezpieczeniowego - Manager zespołu

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka Broker Partners - broker ubezpieczeniowy z siedzibą w Szczecinie - poszukuje energicznego i nastawionego na sukces, otwartego kandydatkę/a na stanowisko:

Brokera ubezpieczeniowego - Kierownika zespołu/ managera ds. sprzedaży usług brokerskich

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • współtworzenie wizji rozwoju firmy

  • odpowiedzialność za realizację celów sprzedaży

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi posprzedażowej

  • reprezentowanie firmy na zewnątrz

Wymagania:

  • mile widziana ogólna wiedza w zakresie ubezpieczeń majątkowych i/lub na życie

  • dobra organizacja pracy, umiejętność sprawnej i terminowej realizacji powierzonych zadań

  • samodzielność, umiejętność logicznego myślenia i analizy danych

  • silna motywacja do pracy i podnoszenia kwalifikacji

  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie

  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania poprawnych relacji

  • umiejętność radzenia sobie z organizacją pracy pod presją czasu

  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę (wynagrodzenie stałe i premiowe, uzależnione od wyników), jesteśmy otwarci na propozycję formy zatrudnienia i sposobu wynagradzania

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia specjalistycznej wiedzy

  • możliwość zdobycia zezwolenia Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego na wykonywanie czynności brokerskich w zakresie ubezpieczeń

  • narzędzia pracy, adekwatne do potrzeb na danym stanowisku pracy, w tym samochód osobowy klasy kompaktowej, z możliwością jego odkupu po trzech latach użytkowania na bardzo preferencyjnych warunkach

Zapraszamy osoby niezwiązane ze sprzedażą, ale również czynnych agentów i brokerów ubezpieczeniowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Za wszystkie aplikacje bardzo dziękujemy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

www.broker-partners.pl

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 879162686