2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krzyki
Dodane 21 maja 2024

Kancelaria zatrudni

Wynagrodzenie

2 900 - 3 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Nie

Kancelaria Hauter, specjalizująca się w obsłudze prawnej oraz windykacyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu i obsługi Klienta

(umowa zlecenie/ odpłatny staż z zatrudnieniem w oparciu o umowę zlecenie)

miejsce pracy : Wrocław (biuro kancelarii)

Oferta nie jest skierowana do studentów studiów stacjonarnych (dziennych)

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie zadań marketingowych - obsługa i pozyskiwanie Klienta w zakresie usług prawno- windykacyjnych (klient biznesowy)

  • Prawidłowa analiza i identyfikacja potrzeb klienta dokonywana w oparciu o szkolenie min z zakresu prawa i marketingu

  • Zawieranie umów, negocjacje oraz współpraca z pionem prawnym

  • Przygotowywanie prostych pism i dokumentów +praca z aktami spraw Klientów

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Administrowanie dokumentacją zgodnie z wewnętrznymi procedurami

Oczekiwania:

  • Nastawienie na realizację zadań w ramach usług prawnych

  • Komunikatywność, otwartość oraz wysoka kultura osobista

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowani kandydaci w trakcie studiów zaocznych/ nauki

  • Język ojczysty- wymagany język polski

  • Znajomość aplikacji MS Office +obsługa Internetu

  • Nastawienie na rozwój w zakresie technik negocjacji i nabywania wiedzy z zakresu prawa

  • Zapraszamy kandydatów oczekujących dłuższej współpracy

  • Uwaga: oferta skierowana jest do studentów zaocznych bądź osób, które zakończyły naukę (pracujemy w dni powszednie- od poniedziałku do piątku- zatem studenci kierunków stacjonarnych nie spełniają naszych oczekiwań )

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie która działa na rynku od 15 lat

  • Na warunkach do ustalenia (preferowane w oparciu o umowę zlecenie - staż odpłatny wraz z zatrudnieniem bezpośrednio po zakończeniu stażu)

  • System wynagrodzeń - płaca zasadnicza + premia

  • Szkolenie z zakresu niezbędnego do wykonywania zadań: prawo + marketing (nauka od podstaw !)

  • Pracę wyłącznie dni powszednie- od poniedziałku do piątku, godziny do ustalenia w przedziale 09:00- 16:30 (min 5/6 h dziennie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w postaci: CV ze zdjęciem oraz klauzulą o udostępnieniu danych osobowych do celów rekrutacji.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 751375896