2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 11:39

Kancelaria WMKN nawiąże współpracę z prawnikiem

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Kancelaria Prawnicza Wspólnicy. Malecha Krzemiński Noga nawiąże współpracę z Prawnikiem dedykowanym do działu upadłościowo-restrukturyzacyjnego

 Wymagania:

- znajomość prawa upadłościowego oraz procedur związanych z postępowaniami upadłościowymi konsumentów,

-znajomość portalu teleinformatycznego KRZ (Krajowy Rejestr Zadłużonych) oraz umiejętność prowadzenia w nim postępowań upadłościowych,

-doświadczenia w prowadzeniu postępowań upadłościowych konsumentów,

- wysokie zdolności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i w piśmie, w szczególności w kontakcie z wierzycielami oraz osobami wobec których ogłoszono upadłość,

- samodzielność w podejmowaniu decyzji i organizacji pracy – każdorazowo pod nadzorem syndyka prowadzącego postępowanie.

 Obowiązki:

- prowadzenie postępowań upadłościowych konsumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

- przygotowywanie wszelkiej dokumentacji związanej z postępowaniami upadłościowymi, w tym wniosków, uzasadnień, opinii itp.,

- analizy i research prawny dla zagadnień i problemów pojawiających się w prowadzonych postępowaniach upadłościowych,

- współpraca z innymi członkami zespołu syndyka oraz organami sądowymi i wierzycielami.

 Oferujemy:

- stabilną możliwość współpracy w oparciu o umowę o praktyki absolwenckie/współpracy/B2B,

- możliwość zdobywania cennego doświadczenia w obszarze postępowań upadłościowych konsumentów,

- pracę w dynamicznym środowisku z profesjonalnym zespołem,

- możliwość rozwoju zawodowego,

-pracę w formie stacjonarnej lub zdalnej,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912411751