2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 15 kwietnia 2024

Kancelaria notarialna szuka pracownika

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Kancelaria notarialna w Kielcach szuka pracownika na stanowisko asystent notariusza lub zastępca notarialny - do sporządzania projektów aktów notarialnych.

Mile widziane doświadczenie.

Zakres obowiązków

główne obowiązki: przygotowywanie projektów aktów notarialnych i merytoryczna obsługa klientów kancelarii (zarówno osób fizycznych, jak i osób prawnych)

• dodatkowe obowiązki:

a. ogólna obsługa sekretariatu

b. obsługa programu Rejnet

c. prowadzenie korespondencji

d. przygotowywanie elektronicznych wniosków wieczystoksięgowych

e. sporządzanie wypisów i odpisów

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• godne wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań

• rozwój, doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji w kancelarii notarialnej z szerokim wachlarzem rodzaju czynności notarialnych

• pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dołączenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Kancelaria zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 860890075