2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielsko-Biała
Dodane 16 kwietnia 2024

Kancelaria notarialna - pracownik sekretariatu - Bielsko-Biała

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Kancelaria Notarialna w Bielsku-Białej zatrudni pracownika na stanowisko obejmujące administracyjną obsługę kancelarii.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie repertorium oraz innych ksiąg notarialnych,

  • wystawianie faktur, robienie wypisów, odpisów, poświadczeń,

  • obsługa telefoniczna i osobista klientów,

  • weryfikacja przedstawianych dokumentów,

  • wykonywanie innych zleconych prac biurowych.

    Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w kancelarii notarialnej (w tym w szczególności doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu),

  • odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność i sumienność,

  • biegła obsługa komputera, pakietu MS Office, programu RejNet,

  • wysoka kultura osobista.

    Umowa o pracę (okres próbny 3 miesiące).

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV poprzez wiadomość OLX.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 904198704